Değerli Katılımcımız,

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 6. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongremiz bu sene “KOBİ’lerde Yapay Zekâ ve Dijital Gelecek” teması ile 15 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi DES Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

Yapay zekâ ve buna bağlı teknolojilerin son yıllardaki gelişimi bizleri bu yıl KOBİ’lerin verimliliği artırmalarına, maliyetleri düşürmelerine, pazarlama ve müşteri hizmetleri çabalarını geliştirmelerine yardımcı olmak, Yapay Zekâ ile zamandan ve paradan tasarruf etmeleri, Farklı disiplinler ile müşteri ihtiyaçlarına yön vermeleri, Akıllı üretim merkezleri ön plana çıkarmalarını sağlamalarını ele almaya teşvik etmiştir. Bu bağlamda, Kongremizde “KOBİ’lerde Yapay Zekâ ve Dijital Gelecek” teması ile KOBİ’lerimiz için önem arz eden yeni teknolojileri, fırsatları ve riskleri işleyeceğiz.

Kongremizde KOBİ’lerimizi, sektörlerimizi ve bireylerimizi, teknolojik gelişim ve değişimlerden haberdar etmeye, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmaya ve ülke kalkınmasının, verimli bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz

Saygılarımızla,

Rahmi AKTEPE
Türkiye Bilişim Derneği
Genel Başkanı

Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN
TBD İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu