Değerli Katılımcımız,

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 7. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongremiz bu sene “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile 4 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul Planlama Ajansı (İPA)’nda yapılacaktır.

Yapay zekâ ve buna bağlı teknolojilerin son yıllardaki gelişimi bizleri bu yıl KOBİ’lerin verimliliği artırmalarına, maliyetleri düşürmelerine, pazarlama ve müşteri hizmetleri çabalarını geliştirmelerine yardımcı olmak, Yapay Zekâ ile zamandan ve paradan tasarruf etmeleri, Farklı disiplinler ile müşteri ihtiyaçlarına yön vermeleri, Akıllı üretim merkezleri ön plana çıkarmalarını sağlamalarını ele almaya teşvik etmiştir. Bu bağlamda, Kongremizde “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile KOBİ’lerimiz için önem arz eden yeni teknolojileri, fırsatları ve riskleri işleyeceğiz.

Kongremizde KOBİ’lerimizi, sektörlerimizi ve bireylerimizi, teknolojik gelişim ve değişimlerden haberdar etmeye, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmaya ve ülke kalkınmasının, verimli bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla,

Rahmi AKTEPE
Türkiye Bilişim Derneği
Genel Başkanı

Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN
TBD İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu